Strona główna
Imprezeo.pl - Wspominaj imprezy i wakacje
Zarejestruj się. Masz już konto? - zaloguj się.

Złota Era Hollywood w klubie Harenda

Typ imprezy:Koncert
 
Data:21 stycznia 2018 (niedziela)
Godzina:20:00
 
Miejsce: Klub Harenda
ul. Krakowskie Przedmieście 4/6
Warszawa

Sława, wykwintność, blichtr i dekadencja. Złoty okres hollywoodzkiej „fabryki snów” to epoka wielkich filmów, oraz kreacje aktorskie oraz melodie, które zapadły głęboko w pamięci widzów programu „W Starym Kinie”.
Przypomnimy najwspanialsze i najbardziej magiczne momenty złotych czasów amerykańskiego kina – od epoki charlestona szalonych lat 20. po erę technikoloru i słynnych musicali. W repertuarze znalazły się utwory, które na wielkim ekranie wykonywały takie gwiazdy, jak Pola Negri, Marlena Dietrich, Fred Astaire i Ginger Rogers, Marilyn Monroe, Judy Garland, Rita Hayworth czy Julie Andrews.

Tercet Luna Voices w składzie: Natalia Kiczyńska, Monika Kuczera i Karolina Pasierbska to artystki, które ensamble’owe doświadczenie zdobywały, śpiewając w prestiżowym Chórze NFM (Fryderyk 2017), z którym koncertowały na całym świecie m.in. w Royal Albert Hall na BBC PROMS 2015, Gewandhaus, Wiener Philharmonie, Schlezwig-Holnstein Festival, pracując jednoczesnie nad wokalnymi szlifami z tak uznanymi dyrygentami jak Paul McCreesh, Giovanni Antonini, Krzysztof Penderecki, Łukasz Borowiec, Bob Chillcott, Jacek Kasprzyk i wielu innych. Brały udział w nagraniach docenionych przez światową krytykę ( Płyta Seed of Stars entuzjastycznie przyjęta przez BBC radio 3 i Classic Fm w Wielkiej Brytanii, nagrody BBC Music Awards, Diapason D’Or oraz Fryderyk ). Wokalistki tworzące Luna Voices kochają jazz, musical, muzykę klasyczną, filmową i współczesne standardy muzyki rozrywkowej. Za aranżacje utworów Złotej Ery Hollywood odpowiadają basista, kompozytor i aranżer Filip Torres, występujący wraz z Jose Torresem i Havana Dreams oraz Torres Brothers. Wokalistkom towarzyszy jazzband oraz kwartet smyczkowy. Złota Era Hollywood to niepowtarzalny koncert gdzie artystki dzięki swojej wszechstronności oscylują wokół formy, bawią się gatunkami, mieszają jazz, i swing z elementami muzyki klasycznej, doprawiając to wszystko wspaniałym wizerunkiem scenicznym oraz choreografią. Złota Era Hollywood miała swoją premierę w noc sylwestrową 2016/17 w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie - Zdroju , oraz w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu oraz w Cromer w Wielkiej Brytanii.

https://web.facebook.com/events/1975781962637372/
Zobacz wszystkie (0)Dodaj zdjęcie
Zdjęcia
 
Nikt nie dodał jeszcze żadnego zdjęcia.
Zobacz wszystkie (0)Dodaj film
Filmy
 
Nikt nie dodał jeszcze żadnego filmu.
Zobacz wszystkich (1) Dołącz do uczestników
Uczestnicy
 
Komentarze (0)
 
Zaloguj się aby dodać swój komentarz. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.
 


Impreza otwarta
Każdy może dołączyć do uczestników.
Wyślij znajomemu
Link
Moderator
Wyślij wiadomość do moderatora
Nikola Modzelewska
Jeśli nie dodałeś/-aś tej imprezy, a jesteś jej organizatorem i chcesz uzyskać dostęp do moderacji, zgłoś to obecnemu moderatorowi.
Usuń komentarz
Czy na pewno chcesz usunąć wybrany komentarz?
Serwer przeciążony
Zgłoś naruszenie regulaminu
Czy na pewno chcesz zgłosić imprezę do moderacji?
Serwer przeciążony
   
Miejsce imprezy
Serwer przeciążony
Wyślij wiadomość do uczestników
Serwer przeciążony