Strona główna
Imprezeo.pl - Wspominaj imprezy i wakacje
Zarejestruj się. Masz już konto? - zaloguj się.

Dla prasy

Styczeń 2009
Imprezeo.pl – Dziel się wrażeniami z imprez i wakacji
Wystartował serwis Imprezeo.pl, dzięki któremu użytkownicy mogą przywołać wspomnienia z imprez i wakacji oraz organizować nowe wydarzenia.

Jest to portal skierowany do ludzi aktywnych, ceniących kontakt ze znajomymi. Podpowiada on jak spędzić wolny czas – gdzie się bawić, na jaką imprezę się wybrać. Dysponuje pokaźną bazą adresową ponad 4000 klubów, pubów, pensjonatów i innych miejsc z całego kraju, w których można zorganizować imprezę lub wakacyjny wyjazd. Wszystkie te miejsca oznaczono na użytecznych mapkach geolokalizacyjnych.

Portal został stworzony w duchu społecznościowym (znajomi, wiadomości), co upraszcza organizację dowolnej imprezy - zapewnia sprawne zarządzanie zaproszeniami (dla ułatwienia można zapraszać również osoby nie zarejestrowane w serwisie). Portal spełnia również rolę informatora gdzie, jak i kiedy bawią się nasi znajomi.

Tym, co szczególnie wyróżnia Imprezeo.pl jest szerokie spektrum imprez, w jakich użytkownicy mogą uczestniczyć – począwszy od kameralnych urodzin w pubie, poprzez clubbing, koncerty i wydarzenia sportowe, a skończywszy na wakacjach w dowolnym zakątku świata.

Użytkownicy mogą dzielić się wrażeniami z imprez wymieniając komentarze, zdjęcia i filmy, tworząc w ten sposób pamiątkę wspólnie spędzonych chwil.

Celem autorów (absolwentów Politechniki Poznańskiej: Bartosza Stefaniaka i Michała Chmielewskiego) było połączenie ascetycznego designu z maksymalną prostotą i użytecznością.


W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Pobierz logo:


Formaty wektorowe:
Pobierz PDF
Pobierz EPS i AI (archiwum ZIP)