Strona główna
Imprezeo.pl - Wspominaj imprezy i wakacje
Zarejestruj się. Masz już konto? - zaloguj się.

Krótki przewodnik po portalu

Imprezeo.pl to portal społecznościowy całkowicie poświęcony imprezom. Każdy może zostać jego użytkownikiem – rejestracja jest całkowicie bezpłatna. Po zalogowaniu się do portalu możesz dołączyć do imprez, w których brałeś/-aś udział lub planujesz uczestniczyć. Możesz również dodać własną imprezę – proste wysyłanie zaproszeń pomoże Ci w organizacji każdego wydarzenia. W tym momencie zaczyna się doskonała zabawa – dzielisz się zdjęciami i filmami z imprez, wymieniasz komentarze i oczywiście pokazujesz swoim znajomym jak, gdzie i kiedy się bawisz! W Imprezeo.pl jesteś wciąż na bieżąco z imprezowo-wakacyjnym życiem Twoich znajomych!
Jak zacząć?
1
Zarejestruj się
Rejestracja jest szybka, prosta i darmowa.
2
Znajdź swoich znajomych i powiadom tych, których jeszcze nie ma w Imprezeo.pl
Dzięki Imprezeo.pl możesz odnaleźć osoby, z którymi świetnie się bawiłaś/eś na ostatniej imprezie, ludzi z którymi spędziłeś/-aś cudowne wakacje. Po odszukaniu swoich znajomych planowanie i organizacja nowych wydarzeń będzie niezwykle prosta. Jeśli Twoich znajomych nie ma jeszcze w Imprezeo.pl skorzystaj z narzędzia służącego do zapraszania. Wyszukiwarkę osób oraz możliwość zapraszania nowych ludzi znajdziesz pod zakładką Społeczność.
3
Dołącz do imprez, w których brałeś/-aś udział lub planujesz uczestniczyć
Imprezeo.pl to baza imprez i wydarzeń w Polsce i na świecie, które już się odbyły i które dopiero będą miały miejsce. Portal pozwala na sprawne wyszukanie imprezy w niemalże każdym zakątku Polski i nie tylko. Jeśli w zakładce Imprezy nie ma jeszcze wydarzenia, w którym brałeś/-aś udział, dodaj je! Dodatkowo do każdej z imprez, w których uczestniczysz możesz dodać zdjęcia i filmy, które będą wspaniałą pamiątką.
4
Organizujesz imprezę? Dodaj ją i zaproś na nią swoich znajomych
Dodanie imprezy polega na wypełnieniu prostego formularza. Zwróć uwagę na to, czy impreza jest dostępna dla wszystkich - impreza otwarta (np. koncert, konferencja, wydarzenie sportowe), czy tylko dla konkretnej grupy Twoich znajomych – impreza zamknięta (np. urodziny, wakacje, sylwester).
Po dodaniu imprezy możesz w prosty sposób wysłać zaproszenia do znajomych - zarówno zarejestrowanych na Imprezeo.pl jak i tych spoza portalu.